Pharmaton Multivitamin Nedir?

Paylaş
 

Pharmaton Enerjimize enerji katacak olan yorgunluğumuzu neredeyse bize unutturacak olan  pharmaton’a yakından bakalım. Pharmaton ne işe yarar? Pharmaton ne zaman içilmeli?Pharmaton nasıl kullanılır? Pharmaton ne zaman içilir? gibi kafamıza takılan sorulara cevap verelim,

Pharmaton Nedir?

Günlük yaşantımızın temposu bizi  Oldukça yormaktadır, Yemek düzenimizin olmaması, Kronik hastalıklar, veya farlı bazı sebeplerden dolayı ,yeterli beslenememe, vitamin eksikliğinin olması gibi durumlarda  veya yemeklerden yeteri kadar vücudumuzun ihtiyacı olan enerjiyi ve besinleri sağlayamaması, Bazı istenmeyen sonuçları Beraberinde getirmektedir.

Pharmaton Ne işe yarar?

Bu durumun süreklilik arz etmesi Bir zaman sonra yorgunluk, Bünyenin zayıfaması, isteksiz  çalışma, gibi hoş olmayan durumlar ortaya çıkarmaktadır.bu durumu ortadan kaldırabilmek için , bitkisel ve doğal yöntemler ile hazırlanmış olan ürünlerden, takviye alma ihtiyacı doğmaktadır, Pharmaton Multivitamin Destekli ürünler kullanmak kaçınılmaz oluyor. Sonuç olarak hastalıkların savunmasız ve yorgun düşmüş bedenlerde daha çabuk, hakimiyet kurduğunu biliyoruz.

Pharmaton Nasıl Kullanılır?

Ürünler ne kadar doğal olursa olsun, kullanımında dikkat edilmesi gerekilen noktalar bulunmaktadır, ölçülere dikkat edilmesi gerekli, her vitamini vücudumuz, stok yapamadığından ihtiyacı kadarını alır geri kalanı dışarı atar, mesela C . vitamininde olduğu gibi. Doktorlar phormaton kullanımına,12 yaşından küçüklere kullanımını önermemektedir, bazı durumlarda 12 yaşından küçükler için gerek duyulduğunda bunun doktor kontrolünde olmalı ve bunun dışında alınıp kullanılmamalıdır.

Yetişkinler için ise , gerekli durumlarda ,gıda takviyesi istenildiğinde ihtiyaç duyulduğunda, günlük 1 kapsül yada efervesan tableti kullanımı yeterli olacaktır. en etkili kullanım şekli ise mide rahatsızlığınız yok ise, sabah kahvaltıdan hemen sonra tüketebilirsiniz.

Şekerli hiç bir gıda ve ya katkı maddesi bulundurmadığından, bitkisel takviye ürünleri kısmında değerlendirmektedir, yaygın olan yanlış bir anlayışıda burada değinmekte fayda görüyorum, vitamin takviyesi ürünlerde genellikle kilo alamama problemi olan kişiler, bu kapsülleri kullanıp kilo alabiliriyim gibi düşüncelere kapılmaktadırlar, bu tamimiyle yanlıştır, bu tür ürünler gıda takviyesi ürünler olduğundan, kilo aldırmazlar görevleri dışardan doğla yollar ile alamadığımız için . bu tür kapsül veya tabletler kullanılmaktadır. Kilo aldırmaz kilo aldıran Takviye ürünü değildir.

Su ile içilebildiği gibi ,bazı kişiler kapsülleri yutmakta zorluk çekmektedirler, bu tarz problem yaşayan kişiler kapsül içerisindeki tozu bir kaşığa aktarıp, bal ile karıştırıp tüketebilirler herhangi bir sakıncası yoktur.

Şeker Hastaları Pharmaton Kullanabilir mi ? pharmaton içeriğinde  şeker olmadığından,  Diyabet hastalarının pharmaton kullanmasında her hangi bir engel yoktur.

En güzel vitamin alımı doğal yollarla olmaktadır, yani beslenirken, yemek yerken, damak tadımıza göre sevdiğimiz çeşitli yemekler tüketerek olur. Bundan dolayı takviye bitkisel ürünleri sürekli kullanmanın, doğru olmadığını uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık verecek durumların ortaya çıkmasının muhtemel olduğunu, konusunda doktorlar uyarmaktadırlar.

Pharmaton’un Faydaları Nelerdir?

 • Vücudumuzun Vitamin Eksiliğini gider mineral takviyesi sağlar
 • içinde bulundurduğu A1,B1,B2,B6,B12,C,D3, E gibi zengin bir vitamin arşivi vardır.
 • Biotin, nikotinamid, bakır, selenyum, çinko, demir, manganez, lesitin folik asit ve kalsiyum  gibi vücudumuzun temel taşları sayılabilecek , elementleri bulundurur.
 • Zengin bir Ginseng Kaynağıdır.
 • içerisinde bulunan zengin ginseng oranı ile vücudumuzdaki oksijen kullanımını artırarak kendinizi ,daha zinde hissetmenizi sağlar.
 • Bununla Beraber Kan akışını hızlandırır.
 • içerisinde bulunan vitaminler ile stresi azaltmanıza yardımcı olur.
 • Kendinizi enerjik hissetmenize sebep olur, yorgunluğu atar
 • Performansınız yükselir.
 • Cinsel hayatınıza olumlu etkileri olur.
 • Sabahları yorgun kalkmazsınız, zinde v edinç olarak güne başlarsınız.
 • Gün içerisinde konsantrasyonunuzu artırır iş hayatında daha başarılı ve daha aktif olursunuz.
 • Odaklanma Problemi olanlar için Değerli bir besin takviyesidir.
 • Sürekli unutkan olduğunuzdan şikayet diyorsanız Bir’de pharmaton kullanmanızı tavsiye ederim.
 • Uzun süreli ve yorucu bir günün ardından uykunuz geldi ise size okkalı bir kahve etkisi yaparak kendinize gelmenizi sağlar.
 • Yorgunluğa bağlı eklem ağrılarını daha az hissedersiniz.

Vücudunuzun ne kadar vitamine ihtiyacı olduğunu gün içerisinde tutamadığımızdan, Pharmaton , içerisinde bulunan , çinko, bakır . Mangenez,biotin selenyum, gibi önemli elementler bulundurduğundan, çalışırken farkında olmadan kaybettiğiniz , vitamin ve elementlerin çabucak yerini  dolacağından,

Gün içerisinde ‘ki stresinize hava yastığı etkisi yapacaktır, Günü dinç bir şekilde bitirmenin keyfini yaşayacaksınız.

Pharmaton yapısal farklılığı nedeni ile vücudunuza hemen dağılıp etkisini en kısa sürede göstermektedir, Çok beklemenize gerek yoktur.

Pharmaton İçinde Neler mi Var?

Ginseng G115 Pharmaton 40mg
Soya Lesitin 100mg
A Vitamini 800mcg
C Vitamini 60mg
E Vitamini 10mg
B1 Vitamini 1,1mg
B2 Vitamini 1,4mg
B3 Vitamini 16,13mg
B6 Vitamini 1,4mg
B9 Vitamini 200mcg
B12 Vitamini 2,5mcg
D Vitamini 5mcg
Biotin 50 mcg
Kalsiyum 120mg
Demir 10,5mg
Manganez 2mg
Çinko 1,5mg
Bakır 1mg
Selenyum 55mcg

Pharmaton’nın Zaraları Nelerdir?

 • Aşı Kullanımlarda Baş ağrısına neden olabilmektedir.
 • Aşırı Kullanım’ da Mideniz Bulanabilir.
 • Ateş Ve Dengesiz Terleme.
 • Midenizde Ağrısı.
 • Çok Nadir Kusma.
 • Deride Kızarıklık, Pullanma, Ve kaşıntı.
 • Coraspin Benzeri an sulandırıcı Bir ilaç kullanıyorsanız, Doktora başvurmadan Pharmaton Kullanmamalısınız.

Pharmaton  kilo Yaparmı?

Pharmaton Kilo aldırmaz Halk arasında vitamin takviyesi kilo aldırır tez’i vardı bu tamimiyle yanlış bir bilgidir, Çünkü Pharmaton Tarzı takviye ürünleri, sizin kan akışınızı metabolizmanızın daha hızlı çalınmasını sağlayan , vitamin takviyeli ürünler olduğundan, zayıflamanız yönünde etkisi olacağı söylenebilir,

Kilo aldırıcı Özelliği Bilgisi bulunmamaktadır,

Hamilelikte Pharmaton Kullanılırmı?

Hamilelikte farklı nedenlerden dolayı ,Çocuğa Ve size herhangi bir zararının olmaması için (Bütün Takviye ürünler için geçerlidir)Doktor Kontrolü İle alınmalıdır.

Pharmaton Kullanalar,

 • Ben kullandım. Sadece bir ay günde bir adet kullandım ve memnun kaldım.
 • Çok yoğun olduğum bir dönemdi ve dalgınlık, unutkanlık şikayetlerim vardı.artık bitti
 • Kullandığım dönemde; iki ya da üçüncü günden itibaren bu şikayetlerimin ortadan kalktığını ve artık kendimi daha dinç olduğumu hissettim.
Bu yazı 125 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun