Bitki Çayları İle zayıflama Yolları

doğal-zayıflama-yöntemleri
Paylaş
 

Bitkisel zayıflama ürünleri, hem günümüzde hemde geçmişte bitkisel yollarla kalıcı zayıflama için bir umut ışığı olmuş, aşırı zayıflatan bitkiler kadınlar ve kilo problemi olan erkekler için önemli oranda tercih edilip, rağbet görmeye başlamıştır, bunların hemen ardından piyasaya çıkan bitkisel zayıflama ilaçları, ve bitkisel zayıflama hapları, hızlı zayıflama çayları ile rekabet yarışına girip, kilo sorunu olan kişilerin iyiden iyiye kafasını karıştırıp içinden çıkılması zor olan bir sektör haline gelmiştir.

Bu yazımızda bitkisel yollarla kalıcı zayıflama, gerçekten mümkün olabilirmi, hızlı zayıflama çayı varmıdır,aşırı zayıflatan bitkilerin gerçekten böyle bir etkisi bulunmaktamı, ve zayıflama çayları ismlerinden bahsedeceğim.

 

Bitkisel Zayıflama Hapları Ne Kadar Etkilidir?

bitkisel-ilaclar-çaylar-

23 Haziran 2013Özellikle Kolay Yoldan Kilo Verme denildiğinde direkt olarak içerisine girdiğimiz bikisel zayıflama hapları ne kadar etkilidir, sağlığa zararları var mıdır bir inceleyelim istedik.

Öncelikle hemen hemen her web sayfasında, radyoda veya bakkallarda satılmaya başlanılan ve Bitkisel Zayıflama Hapı olarak lanse edilen her ürüne güvenilmez. Bunu öncelikli olarak net bir şekilde ifade etmemiz  gerek.

Bu tarz Bitkisel zayıflama hapları genelde vücudu tok tutarak daha az yemek yeme isteği uyandırmak sureti ile sizi zayıflatır. Yani aç kalmanın haplı bir şekilde sağlanması diyebiliriz.

Bu aç kalarak zayıflama durumları ise ne yazık ki çok fazla tercih edilen veya önerilen zayıflama yolları değildir. Çünkü bu tarz zayıflama metotlarında genellikle sağlığımız bozulur ve ilaçlar bırakıldıktan sonra hızlı bir şekilde eski kilolar geri alınır.

Yani hap ile zayıflama, bitkisel destek ile zayıflama bizim nefsimizi irademiz dışında biraz köreltmekte, bu tarz ürünler bırakıldığı an nefsimiz direkt olarak hücuma geçmektedir. Ve verilen kilolar bazen misli olarak geri alınmaktadır.

Birçok ülkede Besin Takviyesi olarak satılan ürünler de ülkemizde Zayıflama Hapı olarak satılmaya başlanmış, birçok firmanın ürünü merdiven altı diye tabir edilen korsan firmalar tarafından sahte olarak üretilmiş ve birçok kişinin sağlığı bu tarz ürünler yüzünden bozulmuştur.

Bu yüzden Bitkisel Zayıflama Hapları yerine Sağlıklı ve Düzenli Beslenme daha etkili ve sağlığa zarar vermeyen bir zayıflama yöntemidir.

Her Şifalı Ot Zayıflatıcı Etkiye Sahip midir?

Birçok bayan tarafından sorulan ve cevabının tam olarak verilmesi zor olan sorulardan birisi de her şifalı bitkinin veya bitkisel çayın zayıflama etkisinin olup olmadığı sorusunun cevabıdır.

Günümüzde hangi aktara giderseniz gidin size kafasına göre bir bitki çayı önermekte veya birkaç bitkiyi bir araya getirerek hemen bir zayıflama çayı ortaya çıkarmaktadır. Genelde ise her bitkisel çayın zayıflatıcı etkiye sahip olduğu düşüncesi hakim kılınmaktadır.

Ancak şu bir gerçek ki günümüzde pazarda ya da aktarda satılan hiçbir bitkisel çayın %100 zayıflama etkisi yoktur ve olmayacaktır. Çünkü Zayıflatıcı Bitki Çayı diye bir şey yoktur.

Birçok bitkisel ürün gibi bitki çaylarının da vücuda bazı yararları vardır elbette ki. Bu yararlar arasında bazı bitki çaylarının metabolizmayı hızlandırıcı etki göstermesine bağlı olarak yardımcı zayıflatıcı etkisi ortaya çıkmaktadır.

Ancak hiçbir bitki çayı evde uzanıp yatarken size kilo verdirmez. Ancak ve ancak yardımcı bir etmen olarak sizin kilo vermenizde bir adım atar.

Zayıflama adına yapılan sporlar, diyetler ve daha birçok ek çalışmanın yanında bitki çayları iyi bir destekleyici unsurdur. Bazı çaylar metabolizmayı hızlandırırken bazı çaylar tokluk hissi verebilir. Bazıları da daha dinç ve güzel görünmenizde katkı sağlayabilirler. Ancak tüm bitki çayları tek başına değil başka etmenler ile size ve zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Yani birisi kapınızı çalıp bu bitki sizi zayıflatacak derse hemen bir paket almayın. Önce araştırın ve etkilerini öğrenin. Sonrasında karar verip ürünü alma yoluna gidin.

Lahana turşusu ile zayıflama

lahana-tursusu-ile-z

Ülkemizde hanımların evde yaptıkları uzun süreli ürünlerin başında gelen turşu yapılan araştırmalara göre zayıflatıcı bir etkiye de sahipmiş.
Dışarıdan aldığımız veya evde kendi yaptığımız turşu içerisinde bulunan Asetik Asidin vücutta oluşan yağ birikimini bastırdığı ve metabolizmayı hızlandırıcı bir etki yaptığı ortaya çıkmış durumda.
Aynı zamanda bu asit midesinde reflü olan hastaların ve yüksek tansiyon hastası olanların bazı sıkıntılar yaşamasına sebep olduğu için bu tarz bir hastalığı olanlarında sağlıklı bir yaşam için turşu suyundan uzak kalması araştırmalarda ortaya çıkmış durumda.
Bu sebeple zayıflamaya etkisi olan turşu suyunun aşırıya kaçmadan alınması zayıflamanız noktasında direkt olarak etkili olmasa da yan etkenleri ile size yardımcı olacaktır. Ancak sırf zayıflama adına aşırı miktarda turşu ve turşu suyuna yüklenmeniz durumunda işler sağlığınızın bozulmasına kadar gidebilir.
İdeal turşu nasıl hazırlanır olayına girmeyeceğiz. Herkesin kendi damak tadına göre bir turşu tarifi vardır. Bazıları da satışı yapılan turşulara bayılıyordur. Bu noktada size bir sınırlama yok.
Ancak alınan turşunun veya evde yapılan turşunun çok fazla tuz içermesi, asit kaynağı olması gibi sebeplerden ötürü aşırı tüketilmemesi önemlidir. Sırf diyet yapıyorum, daha hızlı kilo vereyim derdi ile yüksek oranda turşu tüketilmesi istenilen bir durum değildir.
Kısacası eğer sağlık sorununuz yoksa yerinde ve kararında turşu tüketimi ile zayıflamaya yardımcı olabilirsiniz.

Nane Çayı ve Bitkisel Zayıflama

Nane çayı diğer saydığımız bitkisel çaylar gibi vücutta metabolizma hızlandırıcı bir etki yaratmaz. Aynı şekilde nane çayı tüketerek yağ yakma gibi bir durumda yoktur.

Peki, nane çayı neden listemizde.

Sitemizde sizlere diyet yapmanızda yardımcı olacak, bazen kendi başına etkili bazen de başka etkileri ile zayıflama yardımcı bitkileri tanıtmaya çalışıyoruz. İşte nane çayı da bu bitkisel çaylardan birisi.

Yapısında metabolizma hızlandırıcı bir etki veya yağ yakıcı bir sistem taşımayan Nane Çayı kişideki gaz ve şişkinliği alıcı bir rol oynayarak diyetinizde size katkı sağlıyor.

Özellikle belirli bir süre diyet yapmayan ve bir anda diyete başlayan kişilerde diyet yemeklerine alışma süreci içerisinde hazımsızlık sorunları, şişkinlik, aşırı gaz çıkarma veya ishal olma gibi sıkıntılar baş gösterebilmektedir.

Zaman içerisinde alıştıkları tıka basa doyma sisteminden çıkan mide ve diğer organlar bu sürece alışma evresi içerisinde farklı tepkiler verebilmektedirler. Bu sebeple  Nane Çayı bu dönemde bir anlamda size destek olacak çaylar listesinde ilk sıralardadır.

Baş ağrısını hafifletmesi, ishale iyi gelmesi, adet sancılarını hafifletmesi, şişliği alması, aşırı gaz sancısını azaltıcı etkileri sebebiyle ister diyet esnasında isterseniz de günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilir ve tüketebilirsiniz.

Dilerseniz yeşil çay ile Nane Çayını birleştirerek te kullanabilirsiniz.

Diğer bitkisel çaylarda olduğu gibi bu çayda da şeker tüketimini mümkünse sıfıra indirmenizi isteyeceğiz sizden.

Oolong Çayı ve Bitkisel Zayıflamada Sunduğu Etkiler

gaban-oolong-çin-cayı-ile-zayıflama

Oolong Çayı ile zayıflama isminden de anlaşılacağı üzere bir çeşit yabancı bitkisel çay türlerinden birisidir. Temel olarak siyah çay veya yeşil çay ile hemen hemen  aynı etkileri gösteren bir çay türüdür.

oolong otu sapı olarak Siyah Çay ve yeşil çay gibi Latince adı “Camellia Sinesi” olan bitkinin yapraklarından elde edilen bir çay türüdür. Bu sebeple etkin olarak ise bu iki bitkisel çaya benzer özellikler göstermektedir.

Metabolizma üzerinde hızlandırıcı bir etkiye sahip olan ve bu sayede Yağ Yakma noktasında da başarılı işler çıkaran Oolong Çayı direkt olarak size %100 zayıflama imkanı sunmasa da zayıflama yolunda attığınız adımları hızlandıracak ve destekleyecek bir yapı sağlamaktadır.

Oolong Çayının yemeklerden sonra tüketilmesi ile sindirime yardımcı olduğu, alınan fazla gıdaların yağa çevrilmeden enerjiye dönüştürüldüğü gibi bir durum da vardır. Bu sebeple yemeklerden sonra bir fincan Oolong Çayı tüketmek siyah çay tüketmekten daha etkili ve yararlı olacaktır.

Oolong Çayı üretim esnasında Siyah Çay ve Yeşil Çaydan farklı bir sistem ile üretilmekte ve buna bağlı olarak bazı farklı özellikleri de içerisinde barındırmaktadır.

Oolong Çayı şekersiz tüketilmesi durumunda daha etkili olan bir çay türüdür. Ancak şekersiz tüketme noktasında sorun yaşamanız durumunda size şeker takviyesi olmayan doğal bal ile tüketme önerisini sunabiliriz.

Oolong Çayı hakkında ilerleyen dönemlerde daha geniş bilgiler sunarak size doğal zayıflama yöntemleri ni daha iyi bir şekilde anlatma yoluna gideceğiz.

Kuş Otu Çayı İle Zayıflama

kuş-otu-bitki-çayı-ile-zayıflama

Çok eski zamanlardan beri zayıflamak steyenlerin başvurduğu bitkisel çaylardan birisi olan Kuş Otu Çayı günümüzde de kadınlar tarafından özellikle tercih edilen bir çay olarak ön plana çıkmaktadır.

Çok fazla yan etkisi olmadığı için tercih sebepleri arasında olan Kuş Otu Çayı ayrıca bitkisinin yapraklarının çiğnenmesi ile de etkisini gösteren bir çay türüdür.

Genel anlamda kanı temizleme özelliğinin de bulunduğu bilinen Kuş Otu Çayı tüketim noktasında çok fazla yüksek seviyelerde seyreden bir çay değildir. Bunun sebebi ise özellikle firmalar tarafından üretilen Sallama Çay sektöründe çok fazla pazara sürülen bir çay türü olmaması yatmaktadır.

Son dönemde Aktarlardan daha fazla Hazır Çayların tüketilmesi Kuş Otu Çayı tüketimininde azalmasına sebep olmuştur. Ancak etkilerini bilen ve memnun olan birçok kişi Aktarlardan bu ürünü alarak Kuş Otu bitkisini direk çiğnemekte veya çay olarak tüketmektedir.

Ayrıca vücuda harici olarak da kullanılan Kuş Otu Bitkisi bu tarz kullanımlarda vücutta meydana gelen kızarıklıkları gidermekte, cilt üzerinde oluşan tahrişi azaltmakta ve iltihaplı yaraların iyileşme sürecini kısaltmaktadır.

Bitkisel çay olarak kullanıldığında ise yeşil çay gibi metabolizma hareketlerini hızlandırmakta ve bunun yanında bazı yağ yakıcı özellikleri ile de zayıflama noktasında etkin rol oynamaktadır.

İlerleyen dönemlerde Kuş Otu Bitkisi hakkında daha geniş bir yazı ile sizlere Kuş Otu Çayı ve Hazırlanışı hakkında daha fazla detay sunuyor olacağız.

Sitemizi takipte kalın, bitkisel zayıflamada da Geri Kalmayın…

Bitkisel Zayıflamada Yeşil Çayın Etkisi

Hemen hemen her listede kendisine yer bulmayı başaran Yeşil Çay olaylar Zayıflama ve Kilo Verme noktasına geldiğinde de kendisine bir yer bulmayı başarıyor ve Yeşil Çay İle Zayıflama başlığını hak ediyor.yeşil çay aslında bir zayıflama ilacı olarak kabul edilemez. Ama etkisi gereği kişinin zayıflaması için bazı ortamların oluşmasını sağlar ve bu onu bir anlamda zayıflatıcı etkisi içerisine alır.

Yeşil Çay içildiği zamanlarda vücuttaki metabolizma hareketlerini arttırmaktadır. Bu hareketlerin artması vücutta birçok sağlığa yararlı olayın başlaması anlamına gelmektedir. Metabolizma hızlandığı zaman ise vücut daha fazla yağ yakmakta ve aslında zayıflamanın başlangıç ayaklarından birisini ortaya çıkarmaktadır.

Ancak içerdiği kafein sebebiyle yeşil çayın tüketileceği saatler bellidir. Örneğin yatmadan önce içmek uykularınızın kaçmasına sebebiyet verebilir. Aynı şekilde hamilelik döneminde veya doğum sonrasındaki emzirme döneminde de yeşil çay tüketimine ara vermek yerinde bir karar olacaktır.

Bazı kullanıcılar yeşil çayı şekerli olarak tüketmekte, bazı kullanıcılar ise yeşil çaya süt katarak tat vermeye çalışmaktadırlar. Ancak Yeşil Çayın en etkili olduğu süreç saf ve şekersiz olduğu süreçtir. O sebeple yeşil çayın tam olarak etkisini ve katkısını görmek istemeniz durumunda sade ve şekersiz olarak tüketme yoluna gitmeniz gerekecektir.

Gelecek yazılarımızda size yeşil çayın nasıl hazırlanacağı ve tüketileceği konusunda da çeşitli bilgiler sunmaya çalışacağız. Sitemizi takipte kalmanız dileğiyle…

Bitkisel Zayıflama Çayları Etkili midir?

Bazen kafalarda şu algı oluşuyor. Ben evde yatayım, elimden de bitki çayımı düşürmeyeyim. Bir ay sonra bir bakayım 10 kilo zayıflamış, fit bir vücuda sahip olmuş, genç bir görünüme ulaşmış olurum.

Bu düşünce tamamen yanlış ve hatalıdır. Çünkü insanın sadece Çay İçerek Zayıflaması mümkün değildir. bitkisel çaylar vücuda sağladıkları katkılarla zayıflamanızda başrol olarak görev almazlar. Ama yardımcı rol anlamında hakkıyla görevlerini yerine getirebilirler.

Kişi spor yapmıyorsa, beslenmesine dikkat etmiyorsa, günde en azından birkaç saat iş yapma veya yürüme gibi eylemlerden kaçıyorsa direkt olarak Bitkisel Çaylara bel bağlaması yanlış olacaktır.

Bitkisel Çaylar tüketildikleri süreçte yapılarına göre daha fazla yağ yakılmasına, vücudun daha fazla çalışmasına ve enerji harcamasına ve buna benzer doğal bazı eylemlere sebep olurlar.

Bu eylemlerde metabolizmanın daha hızlı çalışması anlamına gelir. Yani insanın daha fazla yağ yakması demektir. Ancak bu yağ yakının artması için aslında vücudun bir şeyler yapması gerekmektedir.

Bu sebeple bir diyet programı hazırlayıp hiçbir şeyden kısmadan, spor yapmadan, yemeklere dikkat etmeden sadece Zayıflama Çayı veya Bitkisel Çaylar ile olaya girmeniz sıkıntı yaratacaktır.

Aynı zamanda yaşanan sıkıntının yanında vücudun kilo kaybetmemesi üzerine zayıflama umudunuzda azalacak, psikolojik olarak kilolu kalmayı kabullenme yoluna gitmeye başlayacaksınız.

Bu sebeple sadece Bitkisel Çaylara yüklenmek yerine biraz daha spora ve düzenli beslenmeye de ağrılık vermeniz gerekecektir.

Zayıflatıcı Etkiye Sahip Birkaç Bitkisel Ürün

Bazı bitkisel ürünler içerdikleri asitler ve diğer toksinler sayesinde kişinin vücudunu temizlemekte, daha zinde bir hal almasına yardımcı olmakta, daha rahat nefes alan bir cilde kavuşmasını sağlamakta ve elbette ki metabolizmasını hızlandırarak daha kolay zayıflamasına imkan sağlamaktadır.

Bu bitkilerden bir tanesi Funda Yaprağı olarak bilinen bitkidir. Sindirimi kolaylaştırıcı özelliği bulunan Funda Yaprağı aynı zamanda İdrar Söktürücü etkiye de sahiptir.

Birçok kişi için yenilmeyecek bir bölge olan Kiraz Sapı zengin bir potasyum kaynağıdır. İdrar ile atılan potasyum değerinin geri kazanılmasında yardımcı rol oynayabilir.

Kekik içerisinde bulunan uçucu yağ safra arttırıcı bir etkiye sahiptir. Bu durumda sindirimin kolaylaşmasına yardımcı olmaktadır. Dolaylı yoldan da daha hızlı zayıflamanın anahtarlarından birisidir, ayrıca kekik balgam sökücü bitkiler sınıfındadır.

Isırgan otu yaprakları da Potasyum bakımından oldukça zengindirler. Bunun yanında idrar söktürücü etkisi de olan ısırgan otu çay halinde kolaylıkla vücuda alınabilir.

Yeşil Çay ve Mate yaprakları da içerisinde bulunan kafein maddesi sebebiyle fiziksel halsizliğin giderilmesinde ve kişideki enerji eksikliğinin giderilmesinde kullanıla bilinmektedir.

Kısacası zayıflamayı kafasına koyan ve bu işi biraz daha bitkisel yollardan halletmek isteyenler için doğa birbirinden farklı ürünler sunmaktadır. Sizde bu ürünler arasından işinize yarayacakları alarak bazen tek başına bazen de bir karışım olarak tüketebilirsiniz.

Ancak her şeyi, kararınca yapmak ve tüketmekte fayda var. Bu noktada önce uzman bir doktordan yardım almakta etkili olacaktır.

Bitkisel Destek İle Ayda 7 Kilo Vermek

Bitkisel Beslenme ve GDO’lu besinlerden uzak durma yöntemi ile sağlıklı ve düzenli bir beslenme yaşamına geçmeniz durumunda hızlı ve kolay bir kilo verme süreci içerisine giriş yapabilirsiniz.

Özellikle ülkemizde Aşırı Kilo Alma sorununun birincil sebeplerinden birisi olan Ağır Türk Mutfağı kültürünü biraz daha geride bırakmak hızlı ve kolay kilo verebilmek adına atılacak ilk adımlardan birisi olacaktır.

İçerisinde Hamur, Tuz ve Şekerin bolca olduğu gıdalar yerine daha fazla bitkisel ürün tüketilmesi hem sağlık hem de sağlık açısından kişiye önemli bir katkı sağlayacaktır.

,özellikle gece yarısın yakın tüketilen hamur işi ürünler veya fast food ürünleri yerine akşam geç saatlerde acıkılması durumunda yeşil sebzelerden oluşan bir salata yenilmesi veya açlığın bir meyve ile geçiştirilmesi vücudun doğal ve dengeli beslenmesine yardımcı olacak, kilolarınızdan da hızlıca uzaklaşmanıza destek olacaktır.

Bunun yanında çeşitli bitki çaylarının nın yardımıyla da daha fazla kalori yakmaya başlayabilir, ek bir destek almadan dengeli ve düzenli bir beslenme ve küçük çaplı bir spor ile yavaş yavaş ama sağlıklı bir kilo verme sürecine girebilirsiniz.

Ancak tamamen bitkisel bir beslenme şekli temelde beslenme ve vücut dengenize göre farklı sonuçlar doğurabilir. O sebeple bunu Doktorunuzla görüşerek ve bir anda başlamak yerine zamana yararak başlama şeklinde bir geçiş süreci sonrasında başlayabilirsiniz.

Şimdiden hızlı ve kolay kilo vermeniz dileklimle

Salatalık İle Zayıflama

Salatalığın faydaları zayıflamada etkisi,Bir çoklarımız için çoban salatasında bir sebze olan, bilinen ve tercih edilen adıyla hıyar denildiğinde de hakaret olarak algılanan salatalık aslında birçok özelliği ile vücudun olmazsa olmazlarından birisi haline geliyor.

Öncelikli olarak yazacağımız etkileri alabilmek için son dönemde adı organik olan doğal salatalıklardan almanız gerekecektir. Hormonlu olarak pazara sürülen salatalıklarda bu etkiler oldukça az bir hale gelmektedir.

Salatalık tüketmek idrara çıkmakta zorlananlar için idrar söktürücü, karaciğer ve safrayı besleyici, kuvvet verici ve bağırsak kurtlarını dökücü bir etkiye sahiptir. Ayrıca salatalık ile beslenmek özellikle Hapatit Hastalarının iyileşme sürecine katkı sağlamaktadır.

Salatalıkların etkisini almak için birçok yöntem vardır. Uzmanlar tarafından her hastalık için farklı bir salatalık tüketme yöntemi belirlenmiştir.

Örneğin;

Karaciğer ve safra uyarıcı olarak kullanmak ve hepatit hastalarına sunmak için salatalığın suyunu çıkarmanız gerekecektir. Ancak suyu çıkarılacak olan salatalık yaşlı ve tohumluk olmalıdır. Tohuma gitmemiş salata aynı etkiyi sunmayacaktır.

Elde edilen su yemeklerden yarım saat önce bir çay bardağı kadar içilmeli ve bu düzenli olarak yapılmalıdır.

Özellikle kadınlar için ciltte sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etki yarattığından oldukça yoğun olarak tüketilen bir sebze olma özelliğini halen salatalık taşımaktadır.

Birçok krem üretiminde salatalık özü kullanılırken kadınların gece doğal maske yapmaları için gereken yegâne bitki ince ince kıyılmış salatalık olmaktadır.

Kısacası hem sağlıklı beslenme hem de sofradaki görsele katkısı olsun diye evinizden salatalığı eksik etmeyin…

Çavdar Ekmeği Zayıflatırmı ?

Çavdar ekmeğinden önce sizlere Çavdar’ı açıklamak gerekirse, Türkiye’de dağlık bölgelerimizde yetişen buğdayın koyu renginde olan taneciklerdir. Çavdar tanecikleri günümüzde öğütülerek un yapılır ve bu da ekmek yapımında kullanılır. Çavdar ekmeği de günümüzde 3’te 2’si çavdar unu katılarak geri kalan 3’te 1 kısmı ise buğday unu birleştirilerek yapılır. Çünkü tamamı çavdar unundan yapılması doğrultusunda, vücuda ağır geleceğinden zararları olabilir.

İnsanların kabızlık problemlerine iyi gelen, şeker hastalığı olan veya kan şekeri olanların kan şekerini hızlı yükseltmediği ve sorunlarını giderdiği için tercih edilir. Beyaz ekmeğe göre insan vücuduna faydalıdır. Son zamanlarda da bayanların birçoğu diyetlerinde çavdar ekmeğiyle zayıflanacağını zannetse deçavdar ekmeği, maalesef tek başına zayıflamanız konusunda yardımcı olmaz.

Normal ekmeğe göre çavdar ekmeğini kalori oranı oldukça düşüktür. Bu nedenle diyetlerde veya zayıflama teknikleri konusunda genellikle beyaz ekmek yerine çavdar ekmeği tercih edilmesi durumdadır.

Çavdar ekmeğinin içinde ki kepekler aynı zamanda doğal, zengin bir lif oranına sahiptir. Lif oranı, sizlere doygunluk hissi kazandırır ve bu sayede normalden daha az yemek yemeniz konusunda da yararlı olur. Bu nedenle diyete başlayan bir kimsenin diyet menüsü içerisinde çavdar ekmeğini tercih etmesinin sebebi, yediği diyet içerisinde az yemesini sağlamak için çavdar ekmeğini kullanmasıdır. İçerdiği lif oranı aynı zamanda bağırsak dostudur. Bağırsakları daha iyi çalıştırmak için de çavdar ekmeğini tüketebilirsiniz. Diyetlerinizde sizlere çavdar ekmeğini her zaman tercih ediyoruz.

Yunnan Yosunu Özleri ile Zayıflama

Kısa zaman içerisinde insanların hayatlarında çok büyük bir yere sahip hale gelmiştir. Öyle ki artık insanlar sağlıklı yaşam ya da zayıflama gibi birçok önemli durumu bu bitkisel ürün modelleri sayesinde gerçekleştirebiliyorlar. Son zamanlarda Yunnan yosunu özleri, gerçek anlamda insanların diline dolanan bir şifalı bitki durumuna geldi. Bu mükemmel ürün, insanlara sağladığı birçok önemli fayda ile kısa zaman içerisinde çok daha yaygın bir hale geldi.

Yunnan yosunu Çin’de yüzyıllardır geleneksel olarak kullanılan bir bitki modelidir. Bu bitki, insan hayatına günlük olarak kullanıldığında birçok farklı şekilde fayda sağlamaktadır. En büyük özelliklerinden birisi ise çok hızlı zayıflatma etkisine sahiptir ve bununla birlikte günlük enerji seviyenizi arttırmaktadır. Düzenli kullanım halinde metabolizma ve sindirim sistemi faaliyetlerinizi de önemli ölçüde düzene sokmaktadır. Ürünün en büyük avantajlarından birisi de sıvı ihtiyacınızı arttırarak vücudunuzda ki toksinlerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Çin’de yaşayan insanlar, güne başlarken bu mucize bitkiyi tüketerek çok daha enerjik ve dinamik bir gün geçiriyor, sağlıklı bir yaşamın ilk adımını da atmış bulunuyorlar. Ürün, bunun dışında romatizma ağrıları, kireçleme gibi birçok önemli kronik rahatsızlığında en büyük düşmanlarından birisidir. Ürün, aynı zamanda şuanda Türkiye’de çok tüketilen bir zayıflama hapının da en önemli içerik maddesi durumundadır.

Ürün, tamamen doğal bir ürün olduğundan dolayı sağlığınız için çok büyük faydaları beraberinde getirmektedir. Yunnan yosunu, şuanda birçok farklı aktar’da sizlere sunulmaktadır. Ürün, tamamen Çin’de yetiştirilmektedir ve Türkiye’ye tamamen doğal hali ile gönderilmektedir. Sizlerde bu mükemmel ürünü kullanarak sağlıklı bir yaşama ilk adımı atabilir, yaşadığınız kronik rahatsızlıklardan veya fiziksel sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Kullanım şekli ise düzenli olarak sabah ve öğle yemeklerinden yarım saat önce bol su ile tüketilmesidir. Düzenli kullanıldığında ektilerini sizde fark edeceksiniz.

Bu yazı 110 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun