Food Care Ayak Kokusu Kremi

footcare-ayak-kremi-kullanalar
Paylaş
 

Ayak kokusu hemen hemen herkes için bir sorundur. Gidilen bir misafirlikte sizi ve diğer kişiler rahatsız edebileceğinden kişi mahcup durumlara düşebilir. Peki ayak kokusu nasıl geçer?

Bu nedenle bu sorunu çözmek gereklidir ayak kokusuna en etkili ilaç olarak tavsiye edilen ve bu konuda kendine has üretilen Foot Care ayak kokusu giderici krem sizin için ideal bir çözüm olacaktır. FootCare ayak kokusu gideri krem uzun süren etkisi ile sizi ayak kokusu sorunundan kurtaracaktır.

Ayak kokusu kremi günlük kullanımının dışında uzun saatler çalışmak zorunda olan kişiler içinde ideal olan Foot Care ayak kokusu giderici krem sizleri bu konuda tatmin edecektir.

Ayaklarınız kokuyor diye psikolojinizi bozmanıza hiç gerek yok food ayak kokusu kremi ayak kokusuna kesin çözüm olmaya aday kremlerden birtanesidir, çünkü artık Footcare ayak kokusu giderici var ve ayak kokusu çözüm yollarının en kestirme yoludur. Birçok kişi bu nedenle bir yere gitmekten ve ayakkabılarını çıkarmaktan korkmaktadır.

ayak-kokusu-kremi

Tek kullanımlık bu krem 120 gün etkisini kaybetmemektedir. Bu süre ten yapısına göre değişim göstermektedir. food care ayak kokusu giderici krem ile ayak kokusu problemini çözebilirsiniz. Bu sorun bayanlardan çok erkeklerin daha fazla karşılaştığı bir problemdir. Ayak kokusunu önlemek için birçok yöntem denedim fakat bir türlü çözüm bulamadım diyorsanız, işte size kesin çözüm ayak kremi öneriyoruz.

Ayak Kokusu Neden Olur

  • Uzun süreli ayakkabı kullanımı
  • Sürekli ayak terlemesi
  • Sağlıksız ayakkabı kullanımı
  • Hava almayan ayakkabı kullanımı
  • Hijyen’den uzak ayakkabılar
  • Ayakta mantar oluşumu
  • Genetik nedenler (hormonel bozukluklar)
  • Ayakta oluşan pişikler
  • Bazı cilt hastalıkları

Food Ayak Kokusu Kremi Kullananlar

Food ayak kokusu kremi kullananlar kremin etkisini çok uzun süre görmediğini söyleyenler bulunmasının yanında , söylenildiği gib 120 gün süre ile etkili olduğunu söyleyen kullanıcılarda bulunmaktadır, bunun sebebinin ayak kokusunun neden kaynaklandığı ile alakalı olabileceği gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilme ihtimali vardır. Bu tür kremleri kullanmadan önce doktor tavsiyesi almanın çok faydalı olacağı ve tedavi süresinin daha başarılı bir şekilde geçmesine önemli katkı sağlayacağı bilinmektedir.

Food Care Ayak Kokusu Krem Nasıl Kullanılır

Ayaklarınızda oluşan bakterileri yok ederek kokuları gidermenin en iyi yolu ayak kokusu kremi kullanmaktır. Ayaklarınız temizledikten sonra kremi ayaklarınıza ve parmak aralarınıza sürerek %100 pamuk çorabı giyeceksiniz. 24 saat sonra çorabı çıkaracaksınız.

Ayaklarınızda hiçbir koku olmadığını görerek kendinize olan özgüveniniz yerine gelecektir. Ayaklarınızdaki kokuyu gidermenin yanı sıra ayaklarınızın bakımını da sağlamaktasınız. Ayak kokusu yaşanlar bu kabusa son veriyor ve sizlere ayak kokusu kremi öneriyoruz.

Food ayak kokusu kremi Fiyatı: 18,90 TL

Ayak Bakım Seti   Fiyatı             : 32,90 TL

Bu yazı 29 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun